Regulamin sklepu

1. Sklep www.tania-sukienka.pl jest prowadzony przez firmę:
  Tomasz Iżykiewicz  Mickiewicza 12 95-054 Ksawerów
2.   nr konta :
07 1140 2004 0000 3202 5023 9187     mBank

dane do przelewu : Tomasz Izykiewicz Mickiewicza 12 95-054 Ksawerów

3. Adres do korespondencji:
Tomasz Iżykiewicz Mickiewicza 12 95-054 Ksawerów

tel 730 345 993 taniasukienkapl@gmail.com

  4. Zakup w sklepie internetowym www.malazabka.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

  5. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem e-mail i numerem telefonu pod którym będzie potwierdzić złożenie zamówienia.
  6. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Informacje o ewentualnych urlopach bądź krótkich przerwach w pracy są zawsze podawane na stronie głównej z odpowiednim wyprzedzeniem.
  7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia,  zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji niezwłocznie powiadomimy Zamawiającego.
  8. Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane teleadresowe ( nieistniejący e-mail, lub brak telefonu ) nie będą rozpatrywane.
  9. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości.
  10. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.tania-sukienka.pl są podane w złotych polskich.
  11. Wystawiamy paragon lub rachunek na firmę na zakupiony towar. Aby otrzymać rachunek na firmę należy poprawnie wypełnić dane firmy wraz z NIP. Nie wystawiamy Faktur Vat.

  12. ZWROT- jest możliwy  w ciągu 14 dni od odebrania paczki i jest realizowany na koszt zamawiającego.

  Należy odesłać towar na adres:

  Tomasz Iżykiewicz Mickiewicza 12 95-054 Ksawerów

   włożyć do środka PARAGON, oraz kartkę z informacją o nadawcy, czyli

  1) nr zamówienia

  2) imię i nazwisko

  3) wyraźną informacją o zwrocie towaru (w formie krótkiego oświadczenia).

  Uprzejmie prosimy o podanie nr konta (wraz z danymi do przelewu) do zwrotu należności za towar również w mailu. Rzeczy nie mogą nosić ŻADNYCH śladów użytkowania, oraz muszą posiadać metki.

   UWAGA! Na aukcjach dajemy możliwość zamówienia sukienek modyfikowanych na zamówienie klienta. Zgodnie z  art. 10. ust. 3. pkt. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, jeżeli dotyczy świadczenia o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu. Dlatego nie przyjmujemy zwrotów sukienek z modyfikacjami na życzenie klientów (skracanych, szytych dłuższych itp)

  13. WYMIANA- jest realizowano na państwa koszt. Chyba ze pomyłka leży po naszej stronie co zawsze staramy się wynagrodzić.

  Należy odesłać towar na adres:

  Tomasz Iżykiewicz Mickiewicza 12 95-054 Ksawerów

   włożyć do środka kartkę z informacją o nadawcy, czyli 1) nr zamówienia 2) imię, nazwisko i adres zwrotny 3) wyraźną informacją na jaki towar ma być wymieniony, oraz załączyć pieniążki na wysyłkę w Państwa stronę (lub przesłać je na konto) w tytule przelewu wpisując „WYMIANA, nr zamówienia……….”

  Bez tych informacji wymiana może potrwać bardzo długo lub w ogóle nie być możliwa. Rzeczy nie mogą nosić ŻADNYCH śladów użytkowania, oraz muszą posiadać metki.

  14. Reklamacje

  1. W przypadku reklamacji należy kontaktować się ze sklepem pod numerem telefonu lub adresem mailowym podanym na stronie www.malazabka.pl. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest paragon, który Klient otrzymuje wraz z zamówionym produktem.

  2. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia.

  W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000